Korona Piaski - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Najnowsza galeria

GKS KRZEMIENIEWO 1-4 KORONA PIASKI (fot. Łukasz Eisop)
Ładowanie...

Losowa galeria

GKS KRZEMIENIEWO 1-4 KORONA PIASKI (fot. Łukasz Eisop)
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 go¶ć

dzisiaj: 426, wczoraj: 1046
ogółem: 1 724 817

statystyki szczegółowe

Zegar

Buttony

Terminarz rozgrywek

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
30  2017-06-18 Korona Piaski Sparta Miejska Górka 15:00
30  2017-06-18 Wisła Borek Wlkp. Helios Czempiń 15:00
30  2017-06-18 Tęcza-Osa Osieczna JUNA-TRANS Stare Oborzyska 15:00
30  2017-06-18 D±b Kębłowo Zjednoczeni Pudliszki 15:00
30  2017-06-18 Sokół Kaszczor Krobianka Krobia 15:00
30  2017-06-18 4P4S Rydzyniak Rydzyna Orkan Chorzemin 15:00
30  2017-06-18 Promień Krzywiń Orla Jutrosin 15:00
30  2017-06-18 GKS Włoszakowice Pogoń ¦migiel 15:00
29  2017-06-15 Pogoń ¦migiel Promień Krzywiń 15:00
29  2017-06-15 Orla Jutrosin 4P4S Rydzyniak Rydzyna 15:00
29  2017-06-15 Orkan Chorzemin Sokół Kaszczor 15:00
29  2017-06-15 Krobianka Krobia D±b Kębłowo 15:00
29  2017-06-15 Zjednoczeni Pudliszki Tęcza-Osa Osieczna 15:00
29  2017-06-15 JUNA-TRANS Stare Oborzyska Wisła Borek Wlkp. 15:00
29  2017-06-15 Helios Czempiń Korona Piaski 14:00
29  2017-06-15 Sparta Miejska Górka GKS Włoszakowice 15:00
28  2017-06-11 Wisła Borek Wlkp. Zjednoczeni Pudliszki 15:00
28  2017-06-11 D±b Kębłowo Orkan Chorzemin 16:00
28  2017-06-11 4P4S Rydzyniak Rydzyna Pogoń ¦migiel 15:00
28  2017-06-11 GKS Włoszakowice Promień Krzywiń 14:30
28  2017-06-10 Sparta Miejska Górka Helios Czempiń 17:00
28  2017-06-10 Korona Piaski JUNA-TRANS Stare Oborzyska 16:00
28  2017-06-10 Tęcza-Osa Osieczna Krobianka Krobia 17:00
28  2017-06-10 Sokół Kaszczor Orla Jutrosin 17:00
27  2017-06-04 Promień Krzywiń 4P4S Rydzyniak Rydzyna 18:00
27  2017-06-04 Orkan Chorzemin Tęcza-Osa Osieczna 17:00
27  2017-06-04 Helios Czempiń GKS Włoszakowice 15:00
27  2017-06-03 Pogoń ¦migiel Sokół Kaszczor 17:30
27  2017-06-03 Orla Jutrosin D±b Kębłowo 16:00
27  2017-06-03 Krobianka Krobia Wisła Borek Wlkp. 17:00
27  2017-06-03 Zjednoczeni Pudliszki Korona Piaski 17:00
27  2017-06-03 JUNA-TRANS Stare Oborzyska Sparta Miejska Górka 17:00
26  2017-05-28 Helios Czempiń JUNA-TRANS Stare Oborzyska 15:00
26  2017-05-28 Wisła Borek Wlkp. Orkan Chorzemin 15:00
26  2017-05-28 D±b Kębłowo Pogoń ¦migiel 16:00
26  2017-05-28 GKS Włoszakowice 4P4S Rydzyniak Rydzyna 14:30
26  2017-05-27 Sparta Miejska Górka Zjednoczeni Pudliszki 17:00
26  2017-05-27 Korona Piaski Krobianka Krobia 16:00
26  2017-05-27 Tęcza-Osa Osieczna Orla Jutrosin 17:00
26  2017-05-27 Sokół Kaszczor Promień Krzywiń 17:00
25  2017-05-21 4P4S Rydzyniak Rydzyna 8:2 Sokół Kaszczor zobacz ›
25  2017-05-21 Promień Krzywiń 5:0 D±b Kębłowo zobacz ›
25  2017-05-21 Orkan Chorzemin 2:2 Korona Piaski zobacz ›
25  2017-05-20 Pogoń ¦migiel 1:2 Tęcza-Osa Osieczna zobacz ›
25  2017-05-20 Orla Jutrosin 0:2 Wisła Borek Wlkp. zobacz ›
25  2017-05-20 Krobianka Krobia 3:0 Sparta Miejska Górka zobacz ›
25  2017-05-20 Zjednoczeni Pudliszki 8:5 Helios Czempiń zobacz ›
25  2017-05-20 JUNA-TRANS Stare Oborzyska 3:0 GKS Włoszakowice zobacz ›
24  2017-05-14 Helios Czempiń 2:1 Krobianka Krobia zobacz ›
24  2017-05-14 Wisła Borek Wlkp. 0:0 Pogoń ¦migiel zobacz ›
24  2017-05-14 D±b Kębłowo 0:1 4P4S Rydzyniak Rydzyna zobacz ›
24  2017-05-13 JUNA-TRANS Stare Oborzyska 2:2 Zjednoczeni Pudliszki zobacz ›
24  2017-05-13 Sparta Miejska Górka 0:3 Orkan Chorzemin zobacz ›
24  2017-05-13 Korona Piaski 5:1 Orla Jutrosin zobacz ›
24  2017-05-13 Tęcza-Osa Osieczna 4:1 Promień Krzywiń zobacz ›
24  2017-05-13 GKS Włoszakowice 4:2 Sokół Kaszczor zobacz ›
23  2017-05-07 4P4S Rydzyniak Rydzyna 1:3 Tęcza-Osa Osieczna zobacz ›
23  2017-05-07 Promień Krzywiń 0:1 Wisła Borek Wlkp. zobacz ›
23  2017-05-07 Orkan Chorzemin 4:2 Helios Czempiń zobacz ›
23  2017-05-06 Sokół Kaszczor 2:3 D±b Kębłowo zobacz ›
23  2017-05-06 Pogoń ¦migiel 1:3 Korona Piaski zobacz ›
23  2017-05-06 Orla Jutrosin 4:2 Sparta Miejska Górka zobacz ›
23  2017-05-06 Krobianka Krobia 2:1 JUNA-TRANS Stare Oborzyska zobacz ›
23  2017-05-06 Zjednoczeni Pudliszki 7:2 GKS Włoszakowice zobacz ›
22  2017-04-30 Helios Czempiń 0:1 Orla Jutrosin zobacz ›
22  2017-04-30 Sparta Miejska Górka 0:1 Pogoń ¦migiel zobacz ›
22  2017-04-30 Wisła Borek Wlkp. 1:3 4P4S Rydzyniak Rydzyna zobacz ›
22  2017-04-30 GKS Włoszakowice D±b Kębłowo 14:30
22  2017-04-29 Zjednoczeni Pudliszki 1:3 Krobianka Krobia zobacz ›
22  2017-04-29 JUNA-TRANS Stare Oborzyska 3:3 Orkan Chorzemin zobacz ›
22  2017-04-29 Korona Piaski 2:0 Promień Krzywiń zobacz ›
22  2017-04-29 Tęcza-Osa Osieczna 2:1 Sokół Kaszczor zobacz ›
21  2017-04-23 D±b Kębłowo 2:2 Tęcza-Osa Osieczna zobacz ›
21  2017-04-23 4P4S Rydzyniak Rydzyna 2:3 Korona Piaski zobacz ›
21  2017-04-23 Promień Krzywiń 3:0 Sparta Miejska Górka zobacz ›
21  2017-04-23 Orkan Chorzemin 5:1 Zjednoczeni Pudliszki zobacz ›
21  2017-04-22 Sokół Kaszczor 2:4 Wisła Borek Wlkp. zobacz ›
21  2017-04-22 Pogoń ¦migiel 2:2 Helios Czempiń zobacz ›
21  2017-04-22 Orla Jutrosin 1:2 JUNA-TRANS Stare Oborzyska zobacz ›
21  2017-04-22 Krobianka Krobia 4:1 GKS Włoszakowice zobacz ›
20  2017-04-15 Krobianka Krobia 1:3 Orkan Chorzemin zobacz ›
20  2017-04-15 Zjednoczeni Pudliszki 0:0 Orla Jutrosin zobacz ›
20  2017-04-15 JUNA-TRANS Stare Oborzyska 3:1 Pogoń ¦migiel zobacz ›
20  2017-04-15 Helios Czempiń 1:2 Promień Krzywiń zobacz ›
20  2017-04-15 Sparta Miejska Górka 2:1 4P4S Rydzyniak Rydzyna zobacz ›
20  2017-04-15 Korona Piaski 6:0 Sokół Kaszczor zobacz ›
20  2017-04-15 Wisła Borek Wlkp. 6:1 D±b Kębłowo zobacz ›
20  2017-04-15 GKS Włoszakowice 1:2 Tęcza-Osa Osieczna zobacz ›
19  2017-04-09 D±b Kębłowo 0:5 Korona Piaski zobacz ›
19  2017-04-09 Sokół Kaszczor 1:4 Sparta Miejska Górka zobacz ›
19  2017-04-09 4P4S Rydzyniak Rydzyna 3:1 Helios Czempiń zobacz ›
19  2017-04-09 Promień Krzywiń 2:1 JUNA-TRANS Stare Oborzyska zobacz ›
19  2017-04-09 Orkan Chorzemin 3:1 GKS Włoszakowice zobacz ›
19  2017-04-08 Tęcza-Osa Osieczna 3:1 Wisła Borek Wlkp. zobacz ›
19  2017-04-08 Pogoń ¦migiel 5:2 Zjednoczeni Pudliszki zobacz ›
19  2017-04-08 Orla Jutrosin 0:1 Krobianka Krobia zobacz ›
18  2017-04-02 Orkan Chorzemin 1:1 Orla Jutrosin zobacz ›
18  2017-04-02 Helios Czempiń 1:1 Sokół Kaszczor zobacz ›
18  2017-04-02 Sparta Miejska Górka 2:4 D±b Kębłowo zobacz ›
18  2017-04-02 GKS Włoszakowice 2:2 Wisła Borek Wlkp. zobacz ›
18  2017-04-01 Krobianka Krobia 3:4 Pogoń ¦migiel zobacz ›
18  2017-04-01 Zjednoczeni Pudliszki 0:2 Promień Krzywiń zobacz ›
18  2017-04-01 JUNA-TRANS Stare Oborzyska 3:3 4P4S Rydzyniak Rydzyna zobacz ›
18  2017-04-01 Korona Piaski 2:1 Tęcza-Osa Osieczna zobacz ›
17  2017-03-26 Wisła Borek Wlkp. 0:4 Korona Piaski zobacz ›
17  2017-03-26 D±b Kębłowo 5:0 Helios Czempiń zobacz ›
17  2017-03-26 Sokół Kaszczor 0:2 JUNA-TRANS Stare Oborzyska zobacz ›
17  2017-03-26 4P4S Rydzyniak Rydzyna 5:2 Zjednoczeni Pudliszki zobacz ›
17  2017-03-26 Promień Krzywiń 1:2 Krobianka Krobia zobacz ›
17  2017-03-25 Tęcza-Osa Osieczna 3:0 Sparta Miejska Górka zobacz ›
17  2017-03-25 Pogoń ¦migiel 3:1 Orkan Chorzemin zobacz ›
17  2017-03-25 Orla Jutrosin 4:0 GKS Włoszakowice zobacz ›
16  2017-03-19 Orkan Chorzemin 1:4 Promień Krzywiń zobacz ›
16  2017-03-19 Sparta Miejska Górka 1:0 Wisła Borek Wlkp. zobacz ›
16  2017-03-19 GKS Włoszakowice 0:3 Korona Piaski zobacz ›
16  2017-03-18 Orla Jutrosin 3:1 Pogoń ¦migiel zobacz ›
16  2017-03-18 Krobianka Krobia 3:1 4P4S Rydzyniak Rydzyna zobacz ›
16  2017-03-18 Zjednoczeni Pudliszki 2:1 Sokół Kaszczor zobacz ›
16  2017-03-18 JUNA-TRANS Stare Oborzyska 2:1 D±b Kębłowo zobacz ›
16  2017-03-18 Helios Czempiń 0:1 Tęcza-Osa Osieczna zobacz ›
15  2016-11-13 Sparta Miejska Górka 1:6 Korona Piaski zobacz ›
15  2016-11-13 Helios Czempiń 3:2 Wisła Borek Wlkp. zobacz ›
15  2016-11-13 JUNA-TRANS Stare Oborzyska 4:0 Tęcza-Osa Osieczna zobacz ›
15  2016-11-13 Zjednoczeni Pudliszki 4:0 D±b Kębłowo zobacz ›
15  2016-11-13 Krobianka Krobia 8:0 Sokół Kaszczor zobacz ›
15  2016-11-13 Orkan Chorzemin 1:2 4P4S Rydzyniak Rydzyna zobacz ›
15  2016-11-13 Orla Jutrosin 0:1 Promień Krzywiń zobacz ›
15  2016-11-13 Pogoń ¦migiel 1:0 GKS Włoszakowice zobacz ›
14  2016-11-11 Promień Krzywiń 1:0 Pogoń ¦migiel zobacz ›
14  2016-11-11 4P4S Rydzyniak Rydzyna 0:0 Orla Jutrosin zobacz ›
14  2016-11-11 Sokół Kaszczor 3:2 Orkan Chorzemin zobacz ›
14  2016-11-11 D±b Kębłowo 2:5 Krobianka Krobia zobacz ›
14  2016-11-11 Tęcza-Osa Osieczna 3:2 Zjednoczeni Pudliszki zobacz ›
14  2016-11-11 Wisła Borek Wlkp. 1:1 JUNA-TRANS Stare Oborzyska zobacz ›
14  2016-11-11 Korona Piaski 3:2 Helios Czempiń zobacz ›
14  2016-11-11 GKS Włoszakowice 5:2 Sparta Miejska Górka zobacz ›
13  2016-11-06 Helios Czempiń 3:3 Sparta Miejska Górka zobacz ›
13  2016-11-06 Orkan Chorzemin 5:0 D±b Kębłowo zobacz ›
13  2016-11-06 Pogoń ¦migiel 3:1 4P4S Rydzyniak Rydzyna zobacz ›
13  2016-11-05 JUNA-TRANS Stare Oborzyska 1:1 Korona Piaski zobacz ›
13  2016-11-05 Zjednoczeni Pudliszki 4:0 Wisła Borek Wlkp. zobacz ›
13  2016-11-05 Krobianka Krobia 2:2 Tęcza-Osa Osieczna zobacz ›
13  2016-11-05 Orla Jutrosin 2:1 Sokół Kaszczor zobacz ›
13  2016-11-05 Promień Krzywiń 2:1 GKS Włoszakowice zobacz ›
12  2016-10-30 4P4S Rydzyniak Rydzyna 1:0 Promień Krzywiń zobacz ›
12  2016-10-30 Sokół Kaszczor 2:3 Pogoń ¦migiel zobacz ›
12  2016-10-30 D±b Kębłowo 0:3 Orla Jutrosin zobacz ›
12  2016-10-30 Wisła Borek Wlkp. 0:1 Krobianka Krobia zobacz ›
12  2016-10-30 Sparta Miejska Górka 3:2 JUNA-TRANS Stare Oborzyska zobacz ›
12  2016-10-30 GKS Włoszakowice 1:1 Helios Czempiń zobacz ›
12  2016-10-29 Tęcza-Osa Osieczna 2:4 Orkan Chorzemin zobacz ›
12  2016-10-29 Korona Piaski 2:3 Zjednoczeni Pudliszki zobacz ›
11  2016-10-23 Orkan Chorzemin 5:0 Wisła Borek Wlkp. zobacz ›
11  2016-10-23 Promień Krzywiń 4:0 Sokół Kaszczor zobacz ›
11  2016-10-23 4P4S Rydzyniak Rydzyna 3:3 GKS Włoszakowice zobacz ›
11  2016-10-22 JUNA-TRANS Stare Oborzyska 4:0 Helios Czempiń zobacz ›
11  2016-10-22 Zjednoczeni Pudliszki 3:0 Sparta Miejska Górka zobacz ›
11  2016-10-22 Krobianka Krobia 3:2 Korona Piaski zobacz ›
11  2016-10-22 Orla Jutrosin 1:0 Tęcza-Osa Osieczna zobacz ›
11  2016-10-22 Pogoń ¦migiel 4:0 D±b Kębłowo zobacz ›
10  2016-10-16 Sokół Kaszczor 1:4 4P4S Rydzyniak Rydzyna zobacz ›
10  2016-10-16 D±b Kębłowo 0:1 Promień Krzywiń zobacz ›
10  2016-10-16 Wisła Borek Wlkp. 2:2 Orla Jutrosin zobacz ›
10  2016-10-16 Sparta Miejska Górka 1:8 Krobianka Krobia zobacz ›
10  2016-10-16 GKS Włoszakowice 3:2 JUNA-TRANS Stare Oborzyska zobacz ›
10  2016-10-15 Tęcza-Osa Osieczna 4:2 Pogoń ¦migiel zobacz ›
10  2016-10-15 Korona Piaski 3:1 Orkan Chorzemin zobacz ›
10  2016-10-15 Helios Czempiń 1:3 Zjednoczeni Pudliszki zobacz ›
2016-10-09 Orkan Chorzemin 4:1 Sparta Miejska Górka zobacz ›
2016-10-09 Orla Jutrosin 1:1 Korona Piaski zobacz ›
2016-10-09 Promień Krzywiń 0:0 Tęcza-Osa Osieczna zobacz ›
2016-10-09 4P4S Rydzyniak Rydzyna 3:3 D±b Kębłowo zobacz ›
2016-10-08 Zjednoczeni Pudliszki 4:0 JUNA-TRANS Stare Oborzyska zobacz ›
2016-10-08 Krobianka Krobia 5:3 Helios Czempiń zobacz ›
2016-10-08 Pogoń ¦migiel 1:1 Wisła Borek Wlkp. zobacz ›
2016-10-08 Sokół Kaszczor 0:0 GKS Włoszakowice zobacz ›
2016-10-02 D±b Kębłowo 2:0 Sokół Kaszczor zobacz ›
2016-10-02 Wisła Borek Wlkp. 2:1 Promień Krzywiń zobacz ›
2016-10-02 Korona Piaski 3:1 Pogoń ¦migiel zobacz ›
2016-10-02 Sparta Miejska Górka 0:2 Orla Jutrosin zobacz ›
2016-10-02 Helios Czempiń 1:3 Orkan Chorzemin zobacz ›
2016-10-02 GKS Włoszakowice 0:1 Zjednoczeni Pudliszki zobacz ›
2016-10-01 Tęcza-Osa Osieczna 1:0 4P4S Rydzyniak Rydzyna zobacz ›
2016-10-01 JUNA-TRANS Stare Oborzyska 3:1 Krobianka Krobia zobacz ›
2016-09-25 Orkan Chorzemin 1:0 JUNA-TRANS Stare Oborzyska zobacz ›
2016-09-25 Promień Krzywiń 1:4 Korona Piaski zobacz ›
2016-09-25 4P4S Rydzyniak Rydzyna 5:3 Wisła Borek Wlkp. zobacz ›
2016-09-25 D±b Kębłowo 3:2 GKS Włoszakowice zobacz ›
2016-09-24 Krobianka Krobia 3:4 Zjednoczeni Pudliszki zobacz ›
2016-09-24 Orla Jutrosin 4:1 Helios Czempiń zobacz ›
2016-09-24 Pogoń ¦migiel 1:0 Sparta Miejska Górka zobacz ›
2016-09-24 Sokół Kaszczor 1:2 Tęcza-Osa Osieczna zobacz ›
2016-09-18 Wisła Borek Wlkp. 5:0 Sokół Kaszczor zobacz ›
2016-09-18 Sparta Miejska Górka 0:4 Promień Krzywiń zobacz ›
2016-09-18 Helios Czempiń 2:1 Pogoń ¦migiel zobacz ›
2016-09-18 GKS Włoszakowice 1:5 Krobianka Krobia zobacz ›
2016-09-17 Tęcza-Osa Osieczna 3:1 D±b Kębłowo zobacz ›
2016-09-17 Korona Piaski 2:2 4P4S Rydzyniak Rydzyna zobacz ›
2016-09-17 JUNA-TRANS Stare Oborzyska 1:2 Orla Jutrosin zobacz ›
2016-09-17 Zjednoczeni Pudliszki 2:1 Orkan Chorzemin zobacz ›
2016-09-11 Orkan Chorzemin 4:0 Krobianka Krobia zobacz ›
2016-09-11 4P4S Rydzyniak Rydzyna 5:0 Sparta Miejska Górka zobacz ›
2016-09-11 D±b Kębłowo 1:1 Wisła Borek Wlkp. zobacz ›
2016-09-10 Orla Jutrosin 1:1 Zjednoczeni Pudliszki zobacz ›
2016-09-10 Pogoń ¦migiel 5:2 JUNA-TRANS Stare Oborzyska zobacz ›
2016-09-10 Promień Krzywiń 1:2 Helios Czempiń zobacz ›
2016-09-10 Sokół Kaszczor 1:3 Korona Piaski zobacz ›
2016-09-10 Tęcza-Osa Osieczna 1:3 GKS Włoszakowice zobacz ›
2016-09-04 Wisła Borek Wlkp. 3:3 Tęcza-Osa Osieczna zobacz ›
2016-09-04 Sparta Miejska Górka 1:0 Sokół Kaszczor zobacz ›
2016-09-04 Helios Czempiń 0:2 4P4S Rydzyniak Rydzyna zobacz ›
2016-09-04 GKS Włoszakowice 0:2 Orkan Chorzemin zobacz ›
2016-09-03 Korona Piaski 2:1 D±b Kębłowo zobacz ›
2016-09-03 JUNA-TRANS Stare Oborzyska 1:1 Promień Krzywiń zobacz ›
2016-09-03 Zjednoczeni Pudliszki 2:2 Pogoń ¦migiel zobacz ›
2016-09-03 Krobianka Krobia 4:1 Orla Jutrosin zobacz ›
2016-08-28 Promień Krzywiń 3:1 Zjednoczeni Pudliszki zobacz ›
2016-08-28 4P4S Rydzyniak Rydzyna 0:3 JUNA-TRANS Stare Oborzyska zobacz ›
2016-08-28 Sokół Kaszczor 5:2 Helios Czempiń zobacz ›
2016-08-28 D±b Kębłowo 1:2 Sparta Miejska Górka zobacz ›
2016-08-28 Wisła Borek Wlkp. 0:1 GKS Włoszakowice zobacz ›
2016-08-27 Orla Jutrosin 1:0 Orkan Chorzemin zobacz ›
2016-08-27 Pogoń ¦migiel 2:2 Krobianka Krobia zobacz ›
2016-08-27 Tęcza-Osa Osieczna 0:1 Korona Piaski zobacz ›
2016-08-21 Sparta Miejska Górka 0:3 Tęcza-Osa Osieczna zobacz ›
2016-08-21 Helios Czempiń 1:0 D±b Kębłowo zobacz ›
2016-08-21 Orkan Chorzemin 4:0 Pogoń ¦migiel zobacz ›
2016-08-21 GKS Włoszakowice 0:3 Orla Jutrosin zobacz ›
2016-08-20 Korona Piaski 4:1 Wisła Borek Wlkp. zobacz ›
2016-08-20 JUNA-TRANS Stare Oborzyska 4:1 Sokół Kaszczor zobacz ›
2016-08-20 Zjednoczeni Pudliszki 2:6 4P4S Rydzyniak Rydzyna zobacz ›
2016-08-20 Krobianka Krobia 3:2 Promień Krzywiń zobacz ›
2016-11-20 Promień Krzywiń 6:1 Orkan Chorzemin zobacz ›
2016-08-31 Wisła Borek Wlkp. 2:0 Sparta Miejska Górka zobacz ›
2016-08-15 Tęcza-Osa Osieczna 1:0 Helios Czempiń zobacz ›
2016-08-14 4P4S Rydzyniak Rydzyna 3:1 Krobianka Krobia zobacz ›
2016-08-14 Sokół Kaszczor 2:2 Zjednoczeni Pudliszki zobacz ›
2016-08-14 D±b Kębłowo 1:3 JUNA-TRANS Stare Oborzyska zobacz ›
2016-08-14 Korona Piaski 2:2 GKS Włoszakowice zobacz ›
2016-08-13 Pogoń ¦migiel 0:0 Orla Jutrosin zobacz ›

Logowanie

Reklama

Ostatnie spotkanie

Orkan Chorzemin 2:2 Korona Piaski
2017-05-21, 16:00:00
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 25
JUNA - TRANS Stare Oborzyska 3:0 GKS Włoszakowice
Zjednoczeni Pudliszki 8:5 Helios Czempiń
Krobianka Krobia 3:0 Sparta Miejska Górka
Orla Jutrosin 0:2 Wisła Borek Wlkp.
Pogoń ¦migiel 1:2 Tęcza - Osa Osieczna
Orkan Chorzemin 2:2 Korona Piaski
Promień Krzywiń 5:0 D±b Kębłowo
4P4S Rydzyniak Rydzyna 8:2 Sokół Kaszczor

Najbliższe spotkanie

Korona Piaski   Krobianka Krobia
2017-05-27, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 26
Sokół Kaszczor - Promień Krzywiń
Tęcza - Osa Osieczna - Orla Jutrosin
Korona Piaski - Krobianka Krobia
Sparta Miejska Górka - Zjednoczeni Pudliszki
GKS Włoszakowice - 4P4S Rydzyniak Rydzyna
D±b Kębłowo - Pogoń ¦migiel
Wisła Borek Wlkp. - Orkan Chorzemin
Helios Czempiń - JUNA - TRANS Stare Oborzyska

Statystyki drużyny