Buttony

Aktualności

Korona Piaski - Ostrovia Ostrów 1:5 (0:2)

• autor: pancerny75, 2012-03-24 22:52

Podczas wczorajszego spotkania pomiędzy Koroną Piaski, a liderującą Ostrovią Ostrów Wielkopolski nie udało się podopiecznym Krzysztofa Michalskiego sprawić niespodzianki i ostatecznie Piaskowianie ulegli 1:5.

Za nim rozpoczął się pojedynek to podczas rozgrzewki Mariusz Molka doznał kontuzji pleców i karetką został odwieziony do szpitala, gdzie będzie przebywał do poniedziałku. Tak więc między słupkami musiał stanąć rezerwowy bramkarz Jakub Naskrent dla którego był to dopiero 4 występ w sezonie.

Od samego początku inicjatywę przejęli goście, którzy z pewnością lepiej operowali piłką jednak sytuacji bramkowych sobie nie stwarzali. W 15 minucie po rzucie rożny najwyżej w polu karnym wyskoczył Oshikoya i po strzale głowa dał prowadzenie swojej drużynie. Pięć minut później po kolejnym stałym fragmencie gry Wnuk podwyższył na 2:0 i takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa.

Dopiero po zmianie stron po raz pierwszy groźnie zagrozili bramce Piaskowianie. Konkretnie Jakub Pujanek zdecydował się na strzał z dystansu, jednak bramkarz przyjezdnych popisał się udaną interwencją. W 78 minucie Dąbrowski pociągnął akcję lewą stroną po czym zagrał w pole karne, a całą akcję wykończył Krzysztof Molka. Na trzy minuty przed zakończeniem grający trener Krzysztof Michalski ładnym strzałem z dystansu pokonał Nowaka i zdobył bramkę honorową. Po tym golu gospodarze totalnie zdekoncentrowani stracili jeszcze dwie bramki w 90 minucie i ostatecznie Korona Piaski przegrała 5:1.

- 1:5 Ireneusz Czupryn (90')

Korona: Naskrent - Michalski, Ludwiczak, Kluczyk, Danielczyk - Robak, Busz, Przewoźny, Gendera(Zieliński), Pujanek(Organista) - Nowacki(Majewski)

Ostrovia: Nowak - Reyer, Kasprzyk, Majusiak, Szymczak, Czech, Oshikoya, Molka, Szymanowski (80' Czupryn), Wojciechowski (75' Janoś), Wnuk (65' Dąbrowski).

W najbliższą środę w Piaskach Korona zmierzy się z kolejnym, liderem tym razem leszczyńskiej klasy okręgowej GKS Krzemieniewo w ramach Pucharu Polski.