Aktualności

Remis na własne życzenie...

• autor: pancerny75, 2011-04-23 20:05

Po raz kolejny piłkarze Korony Piaski nie potrafili zainkasować trzech punktów na własnym boisku w spotkaniu ligowym. Po raz jedenasty w tym sezonie drużyna Krzysztofa Michalskiego zremisowała swoje spotkanie ze Stalą Pleszew.

Zwycięstwo w środowym spotkaniu pucharowym 2:0 z Obrą Kościan, miało zapoczątkować zwycięską passę na własnym terenie.Pierwsza połowa z pewnością to zapowiadała, gdyż Korona grała kapitalną piłkę nie dając rywalowi kompletnie pograć. Ładne i składne akcje, szanowanie piłki i co najważniejsze bramkę oglądali kibice zgromadzeni na ulicy Dworcowej. W 27 minucie z prawej strony Damian Naskręt zagrał długą piłkę do wychodzącego na czystą pozycję Nikodema Kozaka, a ten strzałem głową pokonał bramkarza Stali. Dzięki temu trafieniu gospodarze schodzili z jednobramkowym prowadzeniem.

Wydawało się, że po tak świetnej pierwszej połowie Korona spokojnie utrzyma wynik 1:0 lub nawet podwyższy na więcej, jednak stało się inaczej. Drugie czterdzieści pięć minut to zupełnie inna gra jedenastki miejscowych. Rywale zaczęli coraz śmielej atakować i stwarzać sobie sytuacje. Jak się później okazało przyniosło to efekt, gdyż w 74 minucie Jańczak doprowadził do wyrównania. Ostatni kwadrans gry to rozpaczliwe ataki Korony, ale żaden z nich nie przyniósł korzyści w postaci zwycięskiej bramki.

Bramki:
1:0 Kozak (27')
1:1 Jańczak (74')

Skład: Michałowicz – Naskręt, Gendera, Michalski, Czajka, - Tomczak(Nowacki), Przewoźny, Norkiewicz, Fabich, Kozak(Pujanek), Urbański(Staryczenko) .

• Komentarzy [16]
  • czytano: [1735]

autor: ~Korona 2011-04-24 12:18:19

avatar Możemy dziękować że nie przegraliśmy tego meczu w pierwszej połowie dominowaliśmy na boisku ale w drugiej wszystko sie odmieniło i to Pleszew mógł wygrać ten mecz. Dobrze w bramce Michałowicz.

autor: ~kibic 2011-04-24 18:49:45

avatar popierwsze nie robi sie zmian jak sie prowadzi 1-0 to pogaesza sytuacje

autor: ~BJand V&O 2011-04-25 00:15:51

avatar Michalowicz- dobry mecz - dwie dobre interwencje, przy straconej bramce bez winy. Naskret- dobry mecz - mimo ewidentnego bledu przy stracie bramki, zrehabilitowal się swietnym dośrodkowaniem w pole karne po którym Kozak zdobyl bramke, jego plus jest taki,że gdy dostaje pilke ciągnie do przodu.

autor: ~s40 2011-04-25 00:16:56

avatar Gendera- słaby mecz- kilka razy pogubił się w obronie, za wolny dla szybkich napastników, kilka głupich błędów. Michalski- przecietny mecz – w całym meczu jako trener kontroluje poczynania swoich podopiecznych, stara się jak może, bez poważniejszego błedu. Czajka- dobry mecz – dobre przyjecia, fajny przegląd boiska, i przede wszystkim walka na calego.

autor: ~awdupemniegryzni 2011-04-25 00:17:59

avatar Tomczak- przecietny mecz- stara się chłopak, walczy, może…. cos z tego będzie Przewożny-dobry mecz- była walka w srodku boiska, dobre rozeznanie, czasem fajne podania, stara się jest ok.

autor: ~inahujcito??? 2011-04-25 00:19:08

avatar Norkiewicz- słaby mecz- nie ma się co oszukiwac, najlepszy zawodnik tamtego sezonu, filar druzyny z Piaskow, na ta chwile jest totalnie bez formy. Fabich-dobry mecz- fajna piłka, dobra walka, zależy mu i wychodzi, oby tak dalej.

autor: ~iviveverda 2011-04-25 00:21:43

avatar Rezerwa: Nowacki - bardzo szybki, więcej szans dla niego jak wysunięty. Do tego mimo niskiego wzrostu jest waleczny.

autor: ~iviceversabez bledu 2011-04-25 00:22:57

avatar Pujanek – silny fizycznie, jest typowym snajperem tzn. umie się znalesc w pozycji dogodnej napastnika ma fajnego czuja…… , ale ma tez inny problem jak już się znajdzie w pozycji na strzelenie bramki, chyba siada mu psycha… Pujan barnek w mur i dasz rade ;)

autor: ~kibic 2011-04-25 12:01:40

avatar najlepiej jeszcze w tym meczu kozak zagrał oraz czajka

autor: ~kibic 2011-04-25 20:00:36

avatar dlaczego usunięto komentarze wypowiedzi były trafne a nie obraźliwe

autor: ~kibic 2011-04-25 20:24:40

avatar nora cienki jak barszcz. a lawke z nim zajmuje miejsce lepszym. Pujan bez formy. Jezdziec bez glowy. Reszta w miare dobrze. Ale tylko w miare...bo to wstyd zeby zadnego meczu u siebie nie wygrac... Stereczenko niech lepiej do szewy wróci b

autor: ~do kibic. 2011-04-25 21:05:05

avatar .. Nie zgadzam się z opinią na temat Pujana. To, że jest w formie potwierdził w Miejskiej Górce strzelając dwie bramki. Jak się komuś nie podobają mecze Korony, to niech na nie nie przychodzą. Nikt ich nie zmusza.

autor: ~korona 2011-04-25 21:19:20

avatar no kozak grał dobrze a go zmienił dla mnie to chore nora katastrofa i gendera

autor: ~wonski 2011-04-25 22:49:56

avatar No, to teraz tęgie lanie w Kleczewie, hehehe

autor: ~kiken 2011-04-26 20:01:32

avatar chlopaki! udowodnijmy tym niedowiarkom, ze lania w kleczewie nie bedzie !!!

autor: ~robinio 2011-04-27 06:24:05

avatar Jak chcecie ogl dobra pilke to na Barcelone.Ja z Korona jestem na dobre i na zle nawet wtedy kiedy przegrywaja wygrywaja .Hej Korona Hej.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.